Semester 01/2023
 
 
     

Sport type:     All Location:     AllCoach:     AllGender:     AllLevel:     AllOperator:     AllGrade:     All
Sunday

HourSPORT HALL ASPORT HALL BARENA - HOREVTENNIS COURTSSWIMMING POOLOther facilities
07:30
801-33 800-28
Natalie Baskin
TRX w
TRX
801-11
 
PHYSICAL FITNESS
808-20
 
VOLLEYBALL W
200-3
Amnon Kasif
Tennis
08:00
802-40
Gabriel Atias
Wind Surfing
802-37
HAREL YADID
SAP
200-1
Alexander katz
Kayaking
08:30
09:00
806-19
ARTSIOM HURSKI
Shotokan Karate
 
 
Pilates
801-34
Natalie Baskin
Pilates
804-11
Amnon Kasif
Tennis
802-16
 
Swimming INTERME
800-12
 
SPORTY WALKING
SYNTHETIC GRASS
09:30
200-9
Gabriel Atias
Windsurfing
802-38
HAREL YADID
SAP
802-36
Alexander katz
Kayaks
10:00
10:30
805-20
Yifat Regev
Feldenkrais
804-31
Naftali Davidovich
Table Tennis
804-30
Amnon Kasif
Tennis Adv
802-15
 
Swimming
808-15
 
YOGA ADVANCE
Hall A study cla
808-17
 
GYM MIXED
GYM
11:00
11:30
12:00
805-21
Yifat Regev
Feldenkrais
804-32
Naftali Davidovich
Table Tennis
803-16
 
VOLLEYBALL W
804-17
Alon Fisher
Tennis
802-17
 
SWIMMING PHASE B
800-35 801-38
 
MOVEMENT CLUB
12:15-13:45
Hall A study cla
12:30
13:00
13:30
806-23
Artur Isakov
Taekwondo
804-14
 
TENNIS
802-18
 
AQUA FORSA
14:00
800-16
 
HIT AND RUN
14:30
15:00
806-15
Leonid Medvedev
Krav Maga Adv
15:30
 
 
GYMNASTICS STAFF
 
 
AQUA FORSA
16:00
803-17
Ronen Diles
HANDBALL W
16:30
902-21
Yaakov Gafarob
Judo
806-17
Leonid Medvedev
Judo
17:00
803-30
Vartan Arbachan
Basketball W
804-18
Amnon Kasif
Tennis
804-37
David Katz
Squash Adv
SQUASH COURTS
17:30
803-31
Ronen Diles
Handball Men
803-19
Gilad Yaakov
Soccer Adv
SYNTHETIC GRASS
805-22
Ilya Reiter
Night Run
THE SPORTS CENTE
18:00
820-10
Galit Peled Amir
ZUMBA
18:30
902-40
Vartan Arbachan
Basketball Women
902-17 902-46
Amnon Kasif
Tennis
Tennis Women
804-15
David Katz
SQUASH W
SQUASH COURTS
19:00
902-15
Yasmin Awwad
Soccer
200-4
Gilad Yaakov
Futsal Men
SYNTHETIC GRASS
805-30
Ilya Reiter
Night Run Medici
19:15-20:45
FACULTY OF MED
805-15
Yulia Filatov
YOGA MED
FACULTY OF MEDIC
902-25
ARTSIOM HURSKI
Karate
REUT SCHOOL ZAHA
19:30
902-18
Naftali Davidovich
Table Tennis
20:00
902-13
Liran Bardichenski
Basketball
804-16
David Katz
SQUACH
SQUASH COURTS
20:30
801-22
Yulia Filatov
ONING AND DESIGN
FACULTY OF MEDIC
902-47
RAZ ROMEO KARMEL
Wall climbing
BOULDER CHECK PO
21:00
804-33
Naftali Davidovich
Table Tennis Adv
902-16
Shlomi Levi
Handball
21:30
22:00